Nowoczesna architektura : SZCZEGÓŁ: Best of Housing

Best of Housing by DETAIL Magazine: Housing to coś indywidualnego: każdy z nas ma własne pomysły i aspiracje, a my wyrażamy styl życia w taki sposób, w jaki sami siebie przechowujemy.
sposób, w jaki mieszkamy.
Mieszkać znaczy być.
W domu ., gdzie ktoś ma poczucie dobrego samopoczucia.
Jeśli chodzi o budownictwo mieszkaniowe, przeprowadzono wiele badań dotyczących standardów, rozwoju i trendów, które przeanalizowały i porównały ludzkie potrzeby.
Ale wraz z upływem czasu potrzeby zmieniają się, podobnie jak trendy.
A także zmiany globalne i demograficzne wpływające na społeczeństwo zmieniają sposób, w jaki mieszkamy, a elastyczność staje się decydującym kryterium.
Przedmiotem mieszkaniowym jest również integracja poszczególnych budynków w kontekście miejskim.
Zwłaszcza w miastach ludzie często mieszkają w zwartych przestrzeniach, w których jest mniej osobistych przestrzeni i obszarów wspólnych.
Jednak każdy z nas tęskni do własnej przestrzeni.
Dlatego ważne jest, aby projektanci opracowali pomysły, które spełniają naszą wspólną potrzebę równowagi między przestrzenią osobistą i wspólnotową.
W tej publikacji zebrano najważniejsze informacje z DETALU na temat budownictwa mieszkaniowego.
Obszerna seria udanych analiz przypadków zapewnia wgląd w różnorodność form mieszkaniowych, a oprócz zapewnienia teoretycznych podstaw dla tematu, oferuje przede wszystkim inspirację, a także wiele konstruktywnych rozwiązań.
Teoria + wiedza 008 Jak chcemy żyć w przyszłości.
012 Mieszkalnictwo wspólnotowe – przeszłość i teraźniejszość 016 Potencjał dla budownictwa mieszkaniowego – badanie rynku mieszkaniowego w Monachium 019 Przestrzenie ze szczególnymi cechami – Obudowa szwajcarska 022 Ekologiczne budownictwo mieszkaniowe: Sandardy i innowacje 029 Poprawa efektywności energetycznej europejskiego rynku mieszkaniowego 033 Fasady drewniano-panelowe .
Eko-odnowienie budynków wielokondygnacyjnych 037 Balkon nie żyje.
Long Live the Loggia.
Nowe fasady w mieszkalnictwie 041 Architektura między lokalnymi rozwiązaniami a cywilizacjami globalnymi W praktyce 046 Akademiki studenckie w Kopenhadze 056 Mieszkania dla spółdzielni mieszkaniowej w Berlinie 068 Mieszkania dla budownictwa mieszkaniowego i 2 w Groningen Studia przypadku 082 Wieże mieszkalne w Antwerpii 088 Obudowa typu high-rise w Bangkok 093 Townhouse w Monachium 098 Apartment Building w Monachium 100 mieszkań w Londynie 104 Domy Hall w Winterthur 108 Multy-Family House w Zurychu 112 Apartment Building w Hamburgu 116 Apartment Building w Berlinie 120 Apartment Blocks w Londynie 124 Budownictwo mieszkaniowe i komercyjne w Bazylei 130 mieszkań i komercyjne zagospodarowanie w Neu-Ulm 136 Budynek mieszkalny, handlowy i biurowy w Baden Strony: 200 (ilustracje i zdjęcia kolorowe) Format: 21 x 29,7 cm Język: niemiecki / angielski ISBN: 978-3-920034-61-4 Kup tę książkę – Kliknij tutaj, aby kupić tę książkę – Kliknij tutaj, aby zasubskrybować DETAIL Magazine
[hasła pokrewne: starostwo powiatowe legionowo wydział komunikacji, autostorczyk, broker starogard ]

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: autostorczyk broker starogard starostwo powiatowe legionowo wydział komunikacji

Polecamy rowniez:
https://solarled.pl/pl/c/Lambda/49
Montaż i odgrzybianie wentylacji / Lublin - czyszczenie i dezynfekcja klimatyzacji, czyszczenie kanałów wentylacji
http://klasawnetrz.pl/
Najczęściej czytane:
Łazienka w stylu Eko

Chcecie być ekologiczni i posiadać eko-łazienkę? Nic prostszego, wystarczy zajrzeć do internetu lub ulubionego magazynu o urządzaniu pomieszczeń. Coraz częściej można tam spotkać różne ciekawe sposoby, w jaki sposób można trochę oszczędzić, a także jak urządzić wystrój w stylu eko. Podobnie jak styl retro, styl eko zdobywa coraz większą popularność. Ludzie chcą być ekologiczni z […]

Udogodnienia w ruchu osobowym i towarowym

Udogodnienia w ruchu osobowym i towarowym w kierunku doprowadzenia go do punktów środkowych miasta i do tych dzielnic, instytucji i terenów, które potrzebę linii kolejowej ujawniają i uzasadniają, jak np. urządzenia techniczne, wchłaniające wielkie ilości węgla i ciężkich surowców, budujące się dzielnice, centralne urządzenia aprowizacyjne, składnice i zakłady wojskowe itp. Organizacja ruchu podmiejskiego w większych […]

DevURL
Partnerzy naszego serwisu: