Budownictwo i architektura : “Od badań do projektowania – wybrani architekci z wystawy Tongji University of Shanghai”

Dzięki uprzejmości Triennale di Milano Otwarcie 4 września o godz.
17.00 wykładem laureata Nagrody Pritzkera, architekta Wang Shu, wystawa projektów chińskich architektów skupia się na teoretycznych badaniach architektury i projektowania oraz praktyce budowlanej, która obecnie znajduje się w żyznym terenie wszystkie współczesne Chiny, ale szczególnie w Szanghaju.
Organizowany przez La Triennale w Mediolanie i kurs na Wydziale Inżynierii / Architektury Uniwersytetu w Pawii, centrum debaty poświęcone będzie rozwojowi miast i architekturze dzięki środowisku kulturalnemu powiązanemu z Uniwersytetem Tongji.
Więcej informacji o wystawie po przerwie.
Uniwersytet Tongji, z którym Kurs na Wydziale Inżynierii / Architektury Uniwersytetu w Pawii podpisał ważne porozumienia, takie jak Program Podwójnego Stopnia w Budownictwie i Architekturze, w celu wymiany studentów i wykładowców oraz wzajemnego uznawania dyplomów, projektantów form i architektów .
nawet Pavia.
zdolne do reprezentowania światowej jakości współczesnej chińskiej architektury sięgają teraz do kwestii wprowadzania do środowiska, dbałości o szczegóły, innowacyjności materiałów, dbałości o zrównoważony rozwój, o czym świadczą budynki Expo 2010 w Szanghaju i niektóre projekty.
Niedawne przyznanie Nagrody Pritzkera w 2012 r., Uznanej za Nagrodę Nobla w dziedzinie architektury, chińskiego architekta Wang Shu było okazją do dokładniejszego rozpoznania tej rzeczywistości i rozpoczęcia myślenia o projektowaniu dyscyplinarnym, zilustrowanym przez wybór projektów dwadzieścia siedem chińskich architektów dokładnie przez Uniwersytet Tongji w Szanghaju.
Wystawa zostanie zainaugurowana 4 września, po czym odbędzie się wykład tego samego Wanga Shu, przedstawiony przez prof.
Zhenga Shilinga (członek Chińskiej Akademii Nauk), z prezentacją prof.
Angelo Bugattiego (Prezydenta studiów inżynierskich) Architektura z Uniwersytetu w Pawii) i Claudio De Albertis, prezydent Milan Triennale.
Więcej informacji na temat wystawy można znaleźć tutaj.
[więcej w: wkręty samogwintujące typu sw do blach cena, bizuteria recznie robiona, eduwet ]

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: bizuteria recznie robiona eduwet wkręty samogwintujące typu sw do blach cena

Najczęściej czytane:
Węzły kolejowe

W ważnych węzłach kolejowych, odpowiednio do dotychczasowej konstrukcji miast polskich, dążono do wprowadzenia ruchu osobowego tak dalekobieżnego, jak i podmiejskiego do wnętrza miasta. Natomiast stacje towarowe rozwijały się zwykle w niezbyt wielkiej łączności z całością planu miasta, przeważnie na peryferiach, w miejscach ustalonych dość przypadkowo. Obsługa zakładów przemysłowych i innych organów gospodarczych miasta (np. elektrownia, […]

Pusty tankowiec uderzyl 24 lutego 1977 r. w filar, w wyniku czego na statek runelo przeslo kratownicowe i nastepnie zsunelo sie do wody.

Ofiarą kolizji ze statkiem stał się również most przez rzekę James w Hopewell (St. Zjedn. AP), użytkowany od 1967 r. Pusty tankowiec uderzył 24 lutego 1977 r. w filar, w wyniku czego na statek runęło przęsło kratownicowe i następnie zsunęło się do wody.

DevURL
Partnerzy naszego serwisu: