Budownictwo i architektura : “Od badań do projektowania – wybrani architekci z wystawy Tongji University of Shanghai”

Dzięki uprzejmości Triennale di Milano Otwarcie 4 września o godz.
17.00 wykładem laureata Nagrody Pritzkera, architekta Wang Shu, wystawa projektów chińskich architektów skupia się na teoretycznych badaniach architektury i projektowania oraz praktyce budowlanej, która obecnie znajduje się w żyznym terenie wszystkie współczesne Chiny, ale szczególnie w Szanghaju.
Organizowany przez La Triennale w Mediolanie i kurs na Wydziale Inżynierii / Architektury Uniwersytetu w Pawii, centrum debaty poświęcone będzie rozwojowi miast i architekturze dzięki środowisku kulturalnemu powiązanemu z Uniwersytetem Tongji.
Więcej informacji o wystawie po przerwie.
Uniwersytet Tongji, z którym Kurs na Wydziale Inżynierii / Architektury Uniwersytetu w Pawii podpisał ważne porozumienia, takie jak Program Podwójnego Stopnia w Budownictwie i Architekturze, w celu wymiany studentów i wykładowców oraz wzajemnego uznawania dyplomów, projektantów form i architektów .
nawet Pavia.
zdolne do reprezentowania światowej jakości współczesnej chińskiej architektury sięgają teraz do kwestii wprowadzania do środowiska, dbałości o szczegóły, innowacyjności materiałów, dbałości o zrównoważony rozwój, o czym świadczą budynki Expo 2010 w Szanghaju i niektóre projekty.
Niedawne przyznanie Nagrody Pritzkera w 2012 r., Uznanej za Nagrodę Nobla w dziedzinie architektury, chińskiego architekta Wang Shu było okazją do dokładniejszego rozpoznania tej rzeczywistości i rozpoczęcia myślenia o projektowaniu dyscyplinarnym, zilustrowanym przez wybór projektów dwadzieścia siedem chińskich architektów dokładnie przez Uniwersytet Tongji w Szanghaju.
Wystawa zostanie zainaugurowana 4 września, po czym odbędzie się wykład tego samego Wanga Shu, przedstawiony przez prof.
Zhenga Shilinga (członek Chińskiej Akademii Nauk), z prezentacją prof.
Angelo Bugattiego (Prezydenta studiów inżynierskich) Architektura z Uniwersytetu w Pawii) i Claudio De Albertis, prezydent Milan Triennale.
Więcej informacji na temat wystawy można znaleźć tutaj.
[więcej w: wkręty samogwintujące typu sw do blach cena, bizuteria recznie robiona, eduwet ]

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: bizuteria recznie robiona eduwet wkręty samogwintujące typu sw do blach cena

Najczęściej czytane:
Badania topograficzne i hydrograficzne

A więc wielkie bogactwa geologiczne, wybitne zalety terenu natury strategicznej, w niektórych wypadkach umożliwiają powstanie nawet bardzo dużych ośrodków miejskich i założeń przemysłowych w terenach, skądinąd nie nadających się do zabudowy i wymagających szczególnych wysiłków i nakładów w celu ich dostosowania do minimalnych choćby wymagań konstrukcji urbanistycznej. W ten sposób powstają miasta górnicze i przemysłowe […]

Konstrukcje mostu stanowia kratownice ciagle, bez slupów i wieszaków, wykonane ze stali 18 G2A, z jezdnia dolna i szynami na mostownicach

Konstrukcję mostu stanowią kratownice ciągłe, bez słupów i wieszaków, wykonane ze stali 18 G2A, z jezdnią dolną i szynami na mostownicach. Obok mostu kolejowego jest usytuowany most drogowy również o konstrukcji kratownicowej. Rozstaw tych obiektów w świetle jest rzędu 0,5 m. Linia kolejowa na dojeździe do Wisły jest położona w łuku o wypukłości skierowanej w […]

DevURL
Partnerzy naszego serwisu: