Budownictwo i architektura : “Od badań do projektowania – wybrani architekci z wystawy Tongji University of Shanghai”

Dzięki uprzejmości Triennale di Milano Otwarcie 4 września o godz.
17.00 wykładem laureata Nagrody Pritzkera, architekta Wang Shu, wystawa projektów chińskich architektów skupia się na teoretycznych badaniach architektury i projektowania oraz praktyce budowlanej, która obecnie znajduje się w żyznym terenie wszystkie współczesne Chiny, ale szczególnie w Szanghaju.
Organizowany przez La Triennale w Mediolanie i kurs na Wydziale Inżynierii / Architektury Uniwersytetu w Pawii, centrum debaty poświęcone będzie rozwojowi miast i architekturze dzięki środowisku kulturalnemu powiązanemu z Uniwersytetem Tongji.
Więcej informacji o wystawie po przerwie.
Uniwersytet Tongji, z którym Kurs na Wydziale Inżynierii / Architektury Uniwersytetu w Pawii podpisał ważne porozumienia, takie jak Program Podwójnego Stopnia w Budownictwie i Architekturze, w celu wymiany studentów i wykładowców oraz wzajemnego uznawania dyplomów, projektantów form i architektów .
nawet Pavia.
zdolne do reprezentowania światowej jakości współczesnej chińskiej architektury sięgają teraz do kwestii wprowadzania do środowiska, dbałości o szczegóły, innowacyjności materiałów, dbałości o zrównoważony rozwój, o czym świadczą budynki Expo 2010 w Szanghaju i niektóre projekty.
Niedawne przyznanie Nagrody Pritzkera w 2012 r., Uznanej za Nagrodę Nobla w dziedzinie architektury, chińskiego architekta Wang Shu było okazją do dokładniejszego rozpoznania tej rzeczywistości i rozpoczęcia myślenia o projektowaniu dyscyplinarnym, zilustrowanym przez wybór projektów dwadzieścia siedem chińskich architektów dokładnie przez Uniwersytet Tongji w Szanghaju.
Wystawa zostanie zainaugurowana 4 września, po czym odbędzie się wykład tego samego Wanga Shu, przedstawiony przez prof.
Zhenga Shilinga (członek Chińskiej Akademii Nauk), z prezentacją prof.
Angelo Bugattiego (Prezydenta studiów inżynierskich) Architektura z Uniwersytetu w Pawii) i Claudio De Albertis, prezydent Milan Triennale.
Więcej informacji na temat wystawy można znaleźć tutaj.
[więcej w: wkręty samogwintujące typu sw do blach cena, bizuteria recznie robiona, eduwet ]

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: bizuteria recznie robiona eduwet wkręty samogwintujące typu sw do blach cena

Najczęściej czytane:
Promień łuku po, którym porusza się pociąg

Długość, waga i nośność wagonów osobowych i ciężarowych, przekraczająca czterdzieści ton, długość pociągów, składających sie z kilkudziesieciu lub nawet stu wagonów towarowych wymagają prowadzenia linii możliwie w kierunku prostym lub po łukach o możliwie największym promieniu. Przyjmuje się na szlaku promienie równe 500—600 m.; w pobliżu zaś i na obszarze miast i w warunkach terenowych […]

Zagadnienia ulicy lub dzielnicy zabytkowej w mieście dużym

W tym wypadku potraktowanie lokalnego zagadnienia z szerszego punktu widzenia całości komunikacji miejskiej prowadzi zwykle do pozytywnych rozwiązań. Skierowanie ruchu do równoległych ulic pochodzenia późniejszego, nadających się do poszerzenia, rozdwojenie ruchu na dwie ulice jednokierunkowe, rozdwojenia na ruch ciężarowy i osobowy i skierowanie go różnymi ulicami mniej więcej równoległymi oto środki, które w sposób celowy […]

DevURL
Partnerzy naszego serwisu: