Architektura 21szego wieku : Muzeum Narodowe Afganistanu / TheeAe LTD

Dzięki uprzejmości TheeAe LTD Koncepcja projektu Narodowego Muzeum Afganistanu koncentruje się wokół łuku z kwiatami w Afganistanie.
TheeAe LTD znajduje tę okazję projektową, aby przywrócić utracone dziedzictwo do teraźniejszości.
Główna troska o architekturę dotyczyła nie tylko zbiorów, ale także emocjonalnej sfery przestrzeni, która wymaga miejsca, w którym można odpocząć, a radość natury w jej dziedzictwie jest bezpieczna i bezpieczna.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Kultura Afganistanu, która żyje w tym kraju, była bardzo zrujnowana i opuszczona.
Jego nowe muzeum ma nadzieję, że uda się nadrobić utracone bogactwo, a jego walory kulturowe są niezbędne, aby dać nadzieję i zainspirować mieszkańców tego regionu.
Nasz projekt architektoniczny został zainicjowany, aby wyrazić kulturę tak, jak gdyby była ona ze swoim dziedzictwem od stuleci i stuleci, podkreślając, czyją postacią jest środowisko naturalne, bogato olbrzymi rzeźbiarz, otwarta dolina górska i jasne promienie słońca, które przenikają przez wzorzyste ramy.
Dzięki uprzejmości TheeAe LTD Architekci: TheeAe LTD Lokalizacja: Kabul, Afganistan Obszar serwisu: 16 000 m2 Całkowita powierzchnia budynku: 18 000 m2 Wysokość: 18 m (poziom B1 do poziomu 3) Rok: 2012
[hasła pokrewne: zdw bydgoszcz, autostorczyk, grzejniki retro ]

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: autostorczyk grzejniki retro zdw bydgoszcz

Polecamy rowniez:


Najczęściej czytane:
Wpływ budowli na rozwój miasta

Najnowsze dzieła dojrzałej już dzisiaj i bogato rozkwitłej architektury wieżowców, zalane oślepiającym południowym słońcem, wystrzelają pod obłoki, dominują nad piękną Piątą Avenue, olśniewają i w pełni Park oraz jego tereny ku północy. Niesłychana koncentracja środków finansowych przy nieograniczonej niczym inicjatywie i przedsiebiorczości jednostki dokonuje tu cudów techniki budowlanej i komunikacyjnej. Szybko rozwijające się potrzeby instytucji […]

O wybudowaniu obecnego, slynnego ze swego piekna mostu kamiennego, zadecydowal tragiczny wypadek w 1450 r.

Ulegał on częstym uszkodzeniom wskutek zarówno niekorzystnych warunków gruntowych jak i nietrwałości materiału. O wybudowaniu obecnego, słynnego ze swego piękna mostu kamiennego, zadecydował tragiczny wypadek w 1450 r. Pod naporem ludzi, którzy chcieli podziwiać z mostu festyn urządzony w związku z wjazdem do miasta cesarza Fryderyka II, pękły drewniane poręcze, a liczni widzowie zostali zepchnięci […]

DevURL
Partnerzy naszego serwisu: