Architektura 21szego wieku : Muzeum Narodowe Afganistanu / TheeAe LTD

Dzięki uprzejmości TheeAe LTD Koncepcja projektu Narodowego Muzeum Afganistanu koncentruje się wokół łuku z kwiatami w Afganistanie.
TheeAe LTD znajduje tę okazję projektową, aby przywrócić utracone dziedzictwo do teraźniejszości.
Główna troska o architekturę dotyczyła nie tylko zbiorów, ale także emocjonalnej sfery przestrzeni, która wymaga miejsca, w którym można odpocząć, a radość natury w jej dziedzictwie jest bezpieczna i bezpieczna.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Kultura Afganistanu, która żyje w tym kraju, była bardzo zrujnowana i opuszczona.
Jego nowe muzeum ma nadzieję, że uda się nadrobić utracone bogactwo, a jego walory kulturowe są niezbędne, aby dać nadzieję i zainspirować mieszkańców tego regionu.
Nasz projekt architektoniczny został zainicjowany, aby wyrazić kulturę tak, jak gdyby była ona ze swoim dziedzictwem od stuleci i stuleci, podkreślając, czyją postacią jest środowisko naturalne, bogato olbrzymi rzeźbiarz, otwarta dolina górska i jasne promienie słońca, które przenikają przez wzorzyste ramy.
Dzięki uprzejmości TheeAe LTD Architekci: TheeAe LTD Lokalizacja: Kabul, Afganistan Obszar serwisu: 16 000 m2 Całkowita powierzchnia budynku: 18 000 m2 Wysokość: 18 m (poziom B1 do poziomu 3) Rok: 2012
[hasła pokrewne: zdw bydgoszcz, autostorczyk, grzejniki retro ]

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: autostorczyk grzejniki retro zdw bydgoszcz

Polecamy rowniez:


Najczęściej czytane:
Błędy chaotycznej zabudowy wielkiego miasta w. XIX i XX

Błędy chaotycznej i niesłychanie ścisłej zabudowy wielkiego miasta w. XIX i XX teraz dopiero ujawniają się w najjaskrawszym Świetle. Przy wstrząsającym huku olbrzymich bomb i walących się wielopiętrowych gmachów, obłoki Śmiercionośnych gazów wypełniają z łatwością studzienne podwórka domów i wąskie ulice. Przerwanie komunikacji nie tylko uniemożliwia akcje ratunkową wśród ogarniętej paniką ludności, ale również paraliżuje […]

Kolizje z nowymi mostami mozna wytlumaczyc nie dostosowaniem dróg wodnych do przeszkód, jakimi bez watpienia moga byc nowe mosty i brakiem przyzwyczajenia wodniaków do tych obiektów.

Natomiast nie zanotowano kolizji z mostami eksploatowanymi od 20 do 60 lat i była mała liczba poważnych uszkodzeń mostów starszych niż 60-letnie. Kolizje z nowymi mostami można wytłumaczyć nie dostosowaniem dróg wodnych do przeszkód, jakimi bez wątpienia mogą być nowe mosty i brakiem przyzwyczajenia wodniaków do tych obiektów. Uszkodzenia starych mostów są zwykle wynikiem nieodpowiednich […]

DevURL
Partnerzy naszego serwisu: