Architektura 21szego wieku : Muzeum Narodowe Afganistanu / TheeAe LTD

Dzięki uprzejmości TheeAe LTD Koncepcja projektu Narodowego Muzeum Afganistanu koncentruje się wokół łuku z kwiatami w Afganistanie.
TheeAe LTD znajduje tę okazję projektową, aby przywrócić utracone dziedzictwo do teraźniejszości.
Główna troska o architekturę dotyczyła nie tylko zbiorów, ale także emocjonalnej sfery przestrzeni, która wymaga miejsca, w którym można odpocząć, a radość natury w jej dziedzictwie jest bezpieczna i bezpieczna.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Kultura Afganistanu, która żyje w tym kraju, była bardzo zrujnowana i opuszczona.
Jego nowe muzeum ma nadzieję, że uda się nadrobić utracone bogactwo, a jego walory kulturowe są niezbędne, aby dać nadzieję i zainspirować mieszkańców tego regionu.
Nasz projekt architektoniczny został zainicjowany, aby wyrazić kulturę tak, jak gdyby była ona ze swoim dziedzictwem od stuleci i stuleci, podkreślając, czyją postacią jest środowisko naturalne, bogato olbrzymi rzeźbiarz, otwarta dolina górska i jasne promienie słońca, które przenikają przez wzorzyste ramy.
Dzięki uprzejmości TheeAe LTD Architekci: TheeAe LTD Lokalizacja: Kabul, Afganistan Obszar serwisu: 16 000 m2 Całkowita powierzchnia budynku: 18 000 m2 Wysokość: 18 m (poziom B1 do poziomu 3) Rok: 2012
[hasła pokrewne: zdw bydgoszcz, autostorczyk, grzejniki retro ]

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: autostorczyk grzejniki retro zdw bydgoszcz

Polecamy rowniez:


Najczęściej czytane:
Remont łazienki

W naszych czterech kątach staramy się robić poszczególne remonty sukcesywnie, a co za ty idzie na takim poziomie, jakiego oczekiwalibyśmy. Ponieważ jak wiadomo posłużą nam one przez kilka, a nawet kilkanaście następnych lat. Wszystko uzależnione jest od naszych decyzji, jak również i działań. Ponieważ obszar opowiadający się za urządzaniem łazienek jest naprawdę obszernym. Wystarczy zajrzeć […]

Studia urbanistyczne

Studia urbanistyczne, dotyczące danego miasta, zastają sieć te jako system istniejący i na ogół nie podlegający zasadniczym zmianom. Szybko się rozwijając począwszy od pierwszej połowy XIX w., stała się ona w wielu wypadkach nie wynikiem, lecz przyczyną powstania i rozkwitu gospodarczego miasta współczesnego. Toteż jej wiek, bardzo znaczna wartość gospodarcza urządzeń kolejowych, jak również struktura […]

DevURL
Partnerzy naszego serwisu: